Ректор КУП НАН України Ю.Л. Бошицький подарував бібліотеці Рівненського інституту унікальні видання

7 Квітня, 2014

4 квітня 2014 року Рівненський інститут Київського університету права НАН України відвідав  ректор, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький. Традиційно особливу увагу Юрій Ладиславович приділив розвитку бібліотеки інституту як центру формування освітньо – інформаційного простору вузу. Вже вкотре  бібліотечний фонд збагатився книгами, подарованими особисто ректором.
     Цього разу Ю.Л.Бошицький презентував студентам та професорсько – викладацькому складу РІ КУП НАНУ унікальні видання  «Україна – Європа: хронологія розвитку» в 5-ти томах, книги із серії «Україна – історія великого народу». Вони нагороджені на ІV Київській Міжнародній книжковій  виставці – ярмарку дипломом  І ступеня у номінації  «З глибини знань».  Це науково – популярні видання про історію України у контексті розвитку європейських країн. В  них розглядається культурно – мистецьке та наукове життя України; представлено багато історичних портретів відомих діячів.

Зважаючи на кількісне та якісне зростання фонду інститутської книгозбірні, стало можливим запровадження нового проекту «Сучасна вузівська бібліотека – центр освіти школярів», метою якого є безкоштовне обслуговування бібліотекою нашого вузу вчителів та учнів профільних класів  шкіл м. Рівного та області.

На заходах, проведених Київським університетом права НАН України, ректор Ю.Л.Бошицький  неодноразово дарував школярам комплекти новітньої  юридичної літератури, демонструючи цим готовність до співпраці з рівненськими освітянами. Тому сподіваємось на зацікавленість проектом усіх, кому небайдуже інтелектуальне майбутнє України.

Завідувач бібліотекою
РІ КУП НАН України