Ректор КУП НАН України Ю.Л. Бошицький провів робочу нараду з колективом Рівненського інституту КУП НАНУ

7 Вересня, 2015

Були обговорені результати вступної кампанії, окреслені нові завдання для вдосконалення роботи кожного структурного підрозділу інституту, ознайомлено з планами покращення матеріально-технічного стану приміщення. Крім цього, ректором представлено нового декана заочної та дистанційної освіти КУП НАНУ І.В.Труша, в.о. завідувача кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу Н.О. Армаш та голову трудового колективу, доцента кафедри теорії та історії права  Р.П. Панасюка.

Працівники Рівненського інституту мали нагоду поспілкуватись з гостями в неформальній обстановці, отримати відповіді на питання, які їх цікавлять, що, безумовно, є одним із факторів покращення співпраці для надання якісних освітніх послуг.