Ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький визнаний Юристом-вченим 2013 року

17 Жовтня, 2013

14 жовтня  2013 року в готелі Прем’єр-Палац — Софійський Гранд хол, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на краще професійне досягнення «Юрист року – 2013».
     Церемонію нагородження відкрив Голова Союзу юристів України, Президент Всесвітньої організації юристів, Президент Світового Конгресу українських юристів, Сенатор — міністр Міжнародного Парламенту безпеки і миру, професор, академік, заслужений юрист України – Валерій Євдокимов.
     Святкування розпочалося із зачитування вітальних адрес. Від Президента України вітальну адресу зачитала Ставнійчук Марина, радник Президента України – керівник головного управління з питань конституційно – правової модернізації Адміністрації Президента, у якому побажала міцного здоров’я, благополуччя, достатку, конструктивних ідей і нових здобутків на благо України, завжди бути на висоті вимог і викликів часу, гідно виправдовувати народну довіру та повагу.
     Вітальну промову від Прем’єр – міністра Україні зачитав радник з правових питань Прем’єр – міністра – Фідель Тимченко, у якому підкреслив, юрист завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості  та моральних якостей, а високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби.

Від Верховної Ради України привітання зачитав Сергій Ківалов – Голова комітету з питань верховенства права та правосуддя Верховної Ради України, член Венеціанської комісії «Європейська комісія за демократію через право», президент Національного університету «Одеська юридична академія»,  у якому зазначив, що вітчизняний та зарубіжний досвід, кращі традиції державотворення, забезпечення верховенства права, гуманізації суспільного життя мають примножуватися і збагачуватися зусиллями і здобутками сучасної правничої науки та практики, а фаховий рівень юристів, компетентність, чутливість до проблем і потреб сьогодення – поєднуватися з сумлінністю, чесністю, вимогливістю до себе у виконанні професійного та громадянського обов’язку.
     Серед багатьох учасників церемонії, перемогу у номінації «Юрист -вчений» здобув ректор  Київського університету права Національної академії наук України, заступник Голови Союзу юристів України, кандидат юридичних наук, професор Юрій Бошицький.

По завершенню церемонії було відзначено, що престиж конкурсу зростатиме, а змагання за право стати його переможцем спонукатиме українську юридичну еліту до ініціативи та пошуку, активного використання світового досвіду, служіння принципу верховенства права та закону.