Ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький зустрівся із заступником Міністра освіти та науки Грузії, доктором Т. Марсагішвілі

4 Жовтня, 2016

Ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л.Бошицький , на запрошення приймаючої сторони, здійснив діловий візит до Грузії, де зустрівся  із заступником Міністра освіти та науки Грузії, доктором Т. Марсагішвілі. Під час цієї зустрічі у МОН Грузії обговорювалися питання щодо активізації зв’язків між НАН України та Грузії, щодо реалізації спільних програм між КУП НАН України та грузинськими ВНЗ шляхом обміну професорсько-викладацьким складом та студентами, у тому числі в рамках дистанційного навчання та проведення «літніх шкіл» в Україні та Грузії, проведення, на взаємній основі, майстер-класів українських та грузинських викладачів.

Також у ході цієї зустрічі домовлено про організацію найближчим часом публічних заходів у форматі «круглого столу» для обговорення двосторонніх проблем в галузі освіти та науки, а також міжнародної науково-практичної конференції з актуальних питань двостороннього та регіонального порядку денного у правовій сфері.  Програми обміну студентами орієнтовані на активних громадян, які розуміють, що інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними країнами є важливою складовою розвитку нашої країни.

Важливим завданням залишається підтримка конкурентоздатності КУП НАНУ на міжнародному і європейському  ринку освітніх послуг і забезпечення іміджу університету як інноваційного науково-освітнього та консультативного комплексу.
     Зрозуміло, що досягнення цього завдання можливо шляхом конструктивного діалогу між нашим навчальним закладом та державними органами іноземних країн.

Прес-служба КУП НАНУ

Візит до Грузії ректора Київського університету права НАН України, професора Ю.Л.Бошицького (24 вересня – 1 жовтня 2016 року)