Ректор КУП НАНУ провів зустріч з представником Всесвітньої організації інтелектуальної власності – Євгеном Сесицьким

7 Березня, 2017

Нещодавно відбулася зустріч ректора КУП НАН України Ю.Л.Бошицького з Керівником програм відділу країн Кавказу, Центральної Азії та Східної Європи департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Євгеном Сесицьким.
     Насамперед, ректор розповів про участь делегації Київського університету права в міжнародній науково-практичній конференції з проблем права інтелектуальної власності та спеціальної освіти, що відбулася у штаб-квартирі ВОІВ в м. Женеві з 29-30 листопада 2016 р.
     Потрібно зазначити, що ВОІВ активно сприяє таким країнам, як Україна, у створенні власної програми інноваційного розвитку. В розмові ректор наголосив, що освіта в сфері інтелектуальної власності вже котрий рік поспіль вимагає до себе уваги. І якщо Україна не бажає опинитися серед аутсайдерів, держава має докласти всіх можливих зусиль для інвестицій в людський капітал та його збереження в межах країни.

Також обговорювалися питання проведення в літку 2017 року конференції з проблем права інтелектуальної власності та спеціальної освіти. Є. Сесицький висловив пропозиції щодо тексту Типового положення про політику в області інтелектуальної власності для університетів і науково-дослідних установ.

Прес-центр КУП НАНУ