Ректор КУП НАНУ та випускники 2014 року спільної українсько-болгарської програми зустрілися з Послом Республіки Болгарія в Україні Красіміром Мінчевим

5 Червня, 2014

На запрошення ректора, професора Юрія Бошицького випускники 2014 року  спільної програми мали нагоду зустрітися з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні Красіміром Мінчевим.  Юрій Бошицький та  Красімір Мінчев обговорили перспективи подальшої співпраці з вишами Болгарії.
     Протягом трьох років КУП НАНУ та вищезазначений університет Болгарії готує новий напрям магістрів EUROPEAN DIPLOMA SUPPLEMENT за програмою «Міжнародне право й національна безпека».
    Випускники мали нагоду особисто висловити слова вдячності Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Болгарія в Україні Красіміру Мінчеву за ґрунтовні та міцні знання в галузі Міжнародного права й національної безпеки, надані провідними фахівцями в Болгарії.
    В період навчання в м.Варна – незабутній. Випускники доторкнулися  до вивчення виличної історії та культури сонячної Болгарії.

29 травня 2014 року відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні Красіміром Мінчевим.
     Сторони обговорили питання співробітництва України і Болгарії в галузі освіти та перспективи його розвитку.
     Під час зустрічі  Міністра освіти і науки України Павло Полянський зазначив, що  серед пріоритетів діяльності Міністерства освіти і науки є й розвиток та підтримка мов і культур, які є в Україні.
     Павло Полянський висловив сподівання, що незабаром Верховна Рада України розгляне законопроект «Про вищу освіту», прийняття якого вирішить багато питань розвитку партнерських стосунків двох країн у вищій освіті.
     Приємо відзначити, що Київський університет прав НАН України є першопрохідцем у підготовці магістрів за програмою подвійного диплома КУП НАНУ та Варненського вільного університету ім.Чорноризця Храбра (Болгарія).