Ректор КУП НАНУ відвідав фотовиставку «Квіти», приурочену 29-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС та 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі

24 Квітня, 2015

22 квітня 2015 року на запрошення відомого фотохудожника, в минулому головного архітектора столиці Юрія Пісковського, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький  відвідав фотовиставку «Квіти», приурочену  29-ій річниці аварії на Чорнобильській  АЕС та 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
     Виставка проходила  в Арт-Галереї Національної парламентської бібліотеки України.

В експозиціях було представлено світлини ніжних та  тендітних квітів, професійно виконаних на різноманітних фото носіях, зокрема на шовку, які відображають авторське бачення краси і гармонії природи.
     Метою виставки була спроба привернути увагу суспільства до нагальних проблем охорони довкілля та водночас, ще раз нагадати грамадськості про відповідальність за збереження миру на землі та залежність природного середовища від техногенної діяльності людини.
     На заході були присутні окрім ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Мінчев;  президент Товариства «Україна – Болгарія», Член Національної Спілки журналістів України, доктор філософії, почесний доктор Київського університету права НАНУ Ю.І. Сєдих,  та багато інших поважних гостей.

З привітальним словом до гостей заходу звернувся ректор КУП НАНУ, професор Ю.Бошицький, який наголосив, що виставка дарує не тільки естетичну насолоду, вона вчить любити природу,  берегти її від знищення в умовах урбанізації. Вона має ще раз нагадати світовій громадськості про вразливість і  залежність природного середовища від техногенної діяльності людини та про нашу загальну відповідальність за збереження миру на земній кулі. Також, подякував Юрію Пісковському за надану можливість помилуватися цими чудовими витворами мистецтва, які дають нам наснагу, віру у краще майбутнє та сподівання про мир на землі!

Юрій Пісковський, звертаючись до гостей, зазначив:Мене спонукала зробити так багато квітів любов до життя, гармонії, краси. Зараз серед людей агресія і нажива, якби всі звертали увагу на красу, то по-іншому наше життя б вирувало”.

Прес-центр КУП НАНУ