Ректор КУП НАНУ взяв участь в заходах з нагоди 69-річниці Незалежності держави Ізраїль

26 Травня, 2017

23 травня 2017 року, на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні пана Еліава Бєлоцерковські, ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький відвідав форум, присвячений 69-й річниці Незалежності держави Ізраїль та 26-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем.
     У цей день ізраїльський народ святкує відродження своєї державності на землі своєї давньої Батьківщини – там, де чотири тисячі років тому почалася єврейська історія, релігія і культура, і де весь цей час зберігалася єврейська присутність. З моменту свого створення Ізраїль відкрив свої двері для імміграції євреїв і членів їх сімей з усіх країн світу, забезпечив рівність прав і свободу віросповідання не євреїв і неухильно дотримується демократичних цінностей, проголошених в Декларації Незалежності.

Користуючись нагодою, Юрій Бошицький привітав пана Посла з важливою святковою датою для народу Ізраїлю та побажав, щоб і надалі, завдяки толерантності, мудрості та працьовитості громадян Ізраїлю країна продовжувала процвітати та впевнено рухалась вперед. На форумі були присутні політики, представники регіональної та міської влади, громадських організацій, а також керівники вузів.
     Після урочистої частини ректор Київського університету права НАН України мав нагоду плідно поспілкуватись з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Еліавою Бєлоцерковські та його першим секретарем пані Кеті Трабіш.

Прес-центр КУП НАНУ