18 Серпня, 2015

Ректор КУП НАНУ Ю.Л.Бошицький провів переговори з директором Закарпатського філіалу Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України пані Мітряєвою С.І.
      Метою зустрічі було обговорення  довготривалих відносин  та взаємовигідної співпраці між КУП НАНУ та Закарпатським філіалом Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України. Проведення спільних  наукових досліджень,  організація конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів, здійснення спільної видавничою діяльності.

Мітряєва  Світлана  Іванівна  досліджує  історію  міжнародних  відносин, етнополітику, регіональні аспекти національної безпеки.  Є зарубіжним членом східного відділення Угорської академії наук. Заслужений діяч науки і техніки України. Захистила кандидатську дисертацію на тему : «Єдині революційні профспілки в Словаччині та їх роль у зміцненні народно-демократичного устрою (1945–1948 рр.)» (1978, наук. кер. – чл.-кор. АН УРСР І. М. Мельникова). 1978–86 – н. с., вчений секретар Ужгородського відділу Інституту соціальних і економічних проблем зарубіжних країн АН УРСР. 1986–91 – на партійній роботі. 1991–97 – директор економічного ліцею, заступник директора, виконавчий директор Карпатського філіалу Міжнародного інституту менеджменту (м. Київ). 1997–99 – заступник начальника управління освіти і науки Закарпатської обдерж-адміністрації. З 2000 – заступник директора, директор Закарпатського філіалу Національного інституту стратегічних досліджень при Адміністрації Президента України. Президент Фонду «Європейський дім» (Ужгород). Доктор філософії (Міжнародна кадрова академія, 1996). 2000 стажувалася на вищих курсах з питань політики безпеки країн Центральної Європи (Інститут стратегічних та оборонних досліджень, Стокгольм, Швеція). Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ст., медаллю «80 років Національній академії наук України», срібною медаллю Фонду ім. Золтана Бая (Угорщина). Автор понад 70 наукових праць (в тому числі 2-х монографій), опублікованих в Україні, Росії, Угорщині, Словаччині.

Наприкінці зустрічі ректор Юрій Бошицький запросив пані Світлану Мітряєву відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу.

Прес-центр КУП НАНУ