Ректор КУП НАНУ зустрівся із Міністром освіти, культури та спорту Аджарської автономної республіки Інгою Шамілішвілі

29 Січня, 2017

Ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький, на запрошення приймаючої сторони, здійснив діловий візит до Грузії, де зустрівся  із Міністром освіти, культури та спорту Аджарської автономної республіки Інгою Шамілішвілі.
     На зустрічі окрім Міністра були також присутні заступник Міністра Міріан Катамадзе, декан юридичного факультету Батумського державного університету імені Шота Руставелі (БДУ імені Шота Руставелі) Адам Махарадзе, асистент-професор декана Армаз Кахідзе .

Під час цієї зустрічі обговорювалися питання щодо співпраці між КУП НАН України та БДУ імені Шота Руставелі, а саме:
–   проведення першої спільної міжнародної наукової конференції «Україна і Грузія: дипломатичні відносини, міжнародні зв’язки, культурна дипломатія (інституційний та персоналістичний аспекти)» за участю Дипломатичної академії України  у травні 2017 року;
–    проведення стажувань студентів юридичних факультетів КУП НАН України та БДУ імені Шота Руставелі;
–    вивчення досвіду реформ в сфері юридичної освіти Грузії.
     Наприкінці зустрічі ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький ознайомив Міністра освіти, культури та спорту Аджарської автономної республіки Інгу Шамілішвілі з діяльністю Київського університету права НАН України, та запросив Міністра найближчим часом відвідати Київський університет права НАН України.

Прес-центр КУП НАН України