Ректор КУП НАНУ зустрівся з професором Генріком Собчуком, керівником представництва Польської академії наук у Києві

5 Вересня, 2013

4 вересня 2013 року в КУП НАНУ відбулась робоча зустріч ректора університету, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького з керівником представництва Польської академії наук у Києві професором Генріком Собчуком.

Предметом дискусії під час зустрічі стало поглиблення українсько-польських зв’язків у науковій та освітній сфері, зокрема обговорювались організаційні питання проведення міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток публічного адміністрування», яка відбудеться 24-25 жовтня 2013 року на базі Рівненського інституту КУП НАНУ. Участь у заході планують взяти не лише польські та українські науковці і спеціалісти, але й представники органів державної влади і місцевого самоврядування, наукової та фахової спільноти Грузії, Молдови, Угорщини, Словаччини, Швейцарії, Росії, Болгарії. Під час конференції КУП НАНУ та його іноземними партнерами буде вперше використано такі інноваційні технології як «відео-конференція», що дозволить одночасно залучити до заходу 7 держав.
     Беручи до уваги актуальність і широке коло питань, які будуть висвітлюватись у рамках роботи секцій конференції, сторони дійшли згоди щодо проведення цього заходу на щорічній основі

Крім того, було приділено увагу спільним заходам на наступний 2014-й рік, у тому числі відкриттю літніх європейських студій у м. Рівному для старшокласників і студентів, залученню польських вчених до спільних наукових досліджень у галузі права та управління, розробці спільних освітніх українсько-польських програм на базі КУП НАНУ і найкращих вищих навчальних закладах Республіки Польща. Ректор КУП НАНУ професор Юрій  Бошицький ознайомив почесного гостя із змістом наукового юридичного журналу «Часопис Київського університету права», який і було подаровано польському колезі. У свою чергу, професор Собчук зазначив, що видання КУП НАНУ відповідають європейському рівню видань такого типу та є чудовим прикладом публікацій наукових матеріалів.

Участь у зустрічі взяла завідувач відділу міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ Іванна Єдгарова.

Прес-центр відділу
міжнародних зв’язків