Ректора Київського університету права НАН України було нагороджено найвищою нагородою юридичного факультету Дебреценського університету (Угорщина)

10 Травня, 2017

Ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького було нагороджено найвищою нагородою юридичного факультету Дебреценського університету «Пам’ятна бронзова медаль».
     Вручення нагороди відбулося на урочистому закритті VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Зміни в цивільному праві Європейського Союзу», що пройшла 28-29 квітня 2017 року на базі Дебреценського університету (Угорщина).

За багаторічну діяльність у зміцненні та поглибленні наукових і освітніх зв’язків між Україною та Угорщиною, організацію спільних конференцій та друку публікацій, вагомий внесок у розвиток міжнародної співпраці між Київським університетом права НАН України та Дебреценським університетом, почесну нагороду було вручено деканом юридичного факультету Дебреценського університету, професором Веронікою Сікорою у присутності директора Інституту цивілістики Дебреценського університету, професора Гьорга Чечі.

Колектив та студентство Київського університету права НАН України щиро вітає ректора, професора Юрія Бошицького з отриманням цієї високої відзнаки та бажає успіхів у подальшій розбудові університету як навчального закладу європейського типу.

Матеріал підготувала:
доц. кафедри галузевих правових наук
Перелигіна Раїса