Ректори КУП НАНУ та Мішкольського університету обговорили питання академічної співпраці

6 Червня, 2013

Нещодавно, в рамках проведеної  Київським університетом  права Національної академії наук України спільної з Мішкольським університетом (Угорщина) міжнародної науково-практичної  конференції, ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький на запрошення ректора Дюлі Патко  з робочим візитом відвідав   Мішкольський університет.
     Мішкольський університет є провідним навчальним закладом Угорщини, який співпрацює з більш ніж 100  навчальними закладами світу. Однак, як зазначив  ректор Д. Патко,  найбільш плідна співпраця є з Київським університетом права НАН України.

Під час  переговорів ректори визначили питання  нових векторів співробітництва між вузами, а саме: подальше проведення та розширення тематики спільних конференцій, досліджень у різних галузях права та доцільності впровадження спільних магістерських програм та літніх шкіл.
     Зустріч проходила у теплій та дружній обстановці, під час якої з’явилися нові, перспективні ідеї спільної співпраці.

Референт ректора

Сарських О.П.