РІ КУП НАН України відвідав Л.Й. Глухівський – політик, громадський діяч, народний депутат 3-х скликань Верховної Ради України

19 Червня, 2015

18 червня 2015 року Рівненський інститут Київського університету права НАН України на запрошення ректора КУП НАНУ , професора Ю.Л. Бошицького відвідав політик, народний депутат Верховної Ради 3-х скликань професор Лев Йосипович Глухівський, який має намір взяти участь в засіданні Круглого столу «Сучасні актуальні проблеми права інтелектуальної власності в країнах Центральної та Східної Європи: теорія, методологія, практика» (м.Львів).

Поважний гість ознайомився з історією створення Інституту, його основними структурними підрозділами, науковими здобутками професорсько – викладацького складу.

Під час проведення екскурсії на Л.Й. Глухівського  неабияке враження справила матеріальна база вузу: сучасний комп’ютерний класс, конференц-зала, зала судових засідань, бібліотека та навчальні аудиторії. Зворушило гостя оформлення аудиторії, присвяченої пам’яті Героїв Небесної Сотні, яка стала осередком патріотичного виховання майбутніх юристів.