РІ КУП НАНУ відвідали науковці з Грузії

16 Листопада, 2016

11 листопада РІ КУП НАН України відвідали Гурам Чачанідзе – доктор математичних наук, професор Грузинського технічного університету та Ібраім Дідманідзе  – керівник направлення інформаційних технологій центру мов та інформаційних технологій факультету освіти Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, академік інженерної Академії  Грузії, професор.

Професор Г.Чачанідзе відзначив успішний досвід співробітництва між Батумським державним університетом та КУП НАНУ, наголосив на необхідності розширення співпраці,  запропонувавши відкрити в стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України своє Представництво.

Під час оглядової екскурсії, яку провів для поважних гостей директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, грузинські вчені відзначили високу матеріально-технічну оснащеність Рівненського інституту, інноваційні методи навчального процесу та готовність до запровадження передових юридичних практик.

Прес-служба КУП НАНУ