Робоча нарада ректора з колективом Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ у м. Ужгороді

2 Березня, 2016

Днями в найзахіднішому підрозділі університету пройшла чергова робоча нарада за участі ректора КУП НАНУ проф. Юрія Бошицького та представників департаментів вишу.
Серед питань, що піднімалися, були такі:
– підсумки проведення загальноміського круглого столу, присвяченого партисипативному бюджету;
– детальний звіт про виконану роботу з підготовки до І Всеукраїнської школи з митного права 5-6 березня 2016 року  та VIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання» 21-23 квітня 2016 року;
– підтримка благодійних проектів, серед яких всеукраїнська акція «Серце до серця», що запланована на квітень 2016 року.
     За пропозицією Юрія Ладиславовича Центр реалізовуватиме також ідею новітньої бібліотеки спеціалізованої літератури іноземними мовами.

Координатор Центру Іван Полюжин окреслив головні напрями роботи у межах інформаційно-просвітницької кампанії щодо діяльності підрозділу КУП НАНУ в Закарпатській області, серед яких обговорено як друковані, так і електронні можливості.