Рольова гра на тему «Negotiations for breach of contract».

12 Грудня, 2013

12 грудня 2013 року в рамках тижня факультету міжнародних відносин було проведено рольову гру на тему «Negotiations for breach of contract», на якому були присутні студенти групи МП-11, а також викладачі кафедри іноземних мов та завідувач кафедри Крепель Віра Іванівна. Рольова гра була організована та проведена старшим викладачем кафедри іноземних мов Шпаченко Валерією Павлівною.

Перед проведенням рольової гри було надано пояснення суті використання методу рольової гри в навчанні іноземним мовам. Потім студенти зробили презентацію фактів по справі, а також витягів з юридичних документів, на які спирались студенти при побудові аргументів. Після цього відбулася рольова гра-переговори між двома командами юристів, що представляли дві компанії, одна з яких планувала позиватися до іншої за порушення умови контракту по побудові басейнів на території маєтків, що будувала фірма-замовник.

У рольовій грі брали участь такі студенти групи МП-11:

1. Міркеєв Ярослав
2. Маліновська Маргарита
3. Ярцева Дарія
4. Чайковська Тетяна
5. Абраамян Ганна
6. Солонець Анастасія
7. Даценко Олександр
8. Фесюк Олег
9. Якубенко Олексій

Після завершення гри було проаналізовано роботу студентів, які продемонстрували достатньо високий рівень володіння англійською мовою, а також акторські здібності. Рольова гра – це потужний засіб навчання студентів-юристів іноземній мові, а також підготовки їх до непідготовленого мовлення в професійних ситуаціях.