Шановні колеги! Розпочато передплату на науково-теоретичний щоквартальник «Часопис Київського університету права» на 2014 рік

22 Листопада, 2013

Шановні колеги!

Розпочато передплату на науково-теоретичний щоквартальник «Часопис Київського університету права» на 2014 рік.
     На сторінках журналу висвітлюються актуальні проблеми теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного й підприємницького, аграрного та екологічного, кримінального, міжнародного права. Часопис інформує також про події наукового життя та досвід юридичної освіти в Україні; подає рецензії наукових праць та підручників з юридичної тематики.
     Часопис стане в нагоді науковцям, викладачам, аспірантам та  студентам.
     Обсяг видання – 420-440 сторінок формату А4.
     Умови переплати розміщені в Каталозі видань України.
     Передплатний індекс часопису: 23994.
     Звертайтесь у поштові відділення зв’язку або до редакції журналу.
     Пропонуємо Вам також скористатися новим, швидким і зручним способом передплати через сайт www.presa.ua . Ви зможете оформити передплату он-лайн і здійснити розрахунок одним із трьох способів: оплатити в банку сформований рахунок, скористатися системою Webmoney або платіжними картками Visa чи MasterCard.

Довідки за телефоном: (044) 235-63-24.

Постановами Президії ВАК України № 1-05/6 від 12.06.02 та 1-05/3 від 14.04.10 часопис внесено до списку фахових видань (юридичні науки).