Шановні колеги! Розпочато передплату на науково-теоретичний щоквартальник «Часопис Київського університету права» на 2017 рік

23 Листопада, 2016

Шановні колеги!

Розпочато передплату на науково-теоретичний щоквартальник «Часопис Київського університету права» на 2017 рік.
     «Часопис Київського університету права» внесено до переліку фахових видань за спеціальністю «Юридичні науки» (постанова Президії ВАК України № 1-05/6 від 12.06.2002 р.; постанова Президії ВАК України № 1-05/3 від 14.04.2010 р.; наказ Міністерства освіти і науки України №528 від 12.05.2015 р.).
     У журналі висвітлюються актуальні питання теорії та історії держави і права, державного управління, адміністративного, конституційного, міжнародного, фінансового, цивільного і підприємницького, аграрного та екологічного права, кримінології, кримінального і кримінально-процесуального права. Часопис інформує також про події наукового життя та досвід юридичної освіти в Україні; подає рецензії наукових праць та підручників з юридичної тематики.
     Ліцензійною угодою від 10.10.2014 «Часопис Київського університету права» внесено до Міжнародної наукометричної бази даних HeinOnline (США), а з 2015 року – до Міжнародної наукометричної бази «Index Copernicus International» (Польща).
     Таким чином, відповідно до пунктів 2.1, 2.2 наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 жовтня 2012 року № 1112 «Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук», публікації у таких виданнях прирівнюються до публікацій у наукових періодичних виданнях іноземних держав.
     Видання стане в нагоді науковцям, викладачам і студентам.
     Обсяг часопису – 420-450 сторінок формату А4.
     Умови переплати розміщені в Каталозі видань України.
     Передплатний індекс: 23994.
     Звертайтесь у поштові відділення зв’язку або до редакції журналу.
    Пропонуємо Вам також скористатися новим, швидким і зручним способом передплати через сайт www.presa.ua. Ви зможете оформити передплату online.

Довідки за телефоном:
044-235-63-24, 097-431-97-77