Співпраця КУП НАНУ з академічними установами.

31 Січня, 2018
   Нещодавно під час робочого  візиту ректора КУП НАНУ Ю.Л.Бошицького до Міжнародного Центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Східної Європи КУП НАНУ (м. Ужгород) відбулися переговори щодо співпраці з директором Інституту електронної фізики НАН України Г.М.Гомонай.
    Під час зустрічі обговорювались питання більш продуктивної співпраці у сфері науки, освіти, більш повного використання матеріально-технічних можливостей наших установ. Домовилися про юридичне супроводження силами  юридичної клініки «ФЕНІКС» КУП НАНУ  ряду питань в діяльності Інституту. Також було досягнуто домовленість про надання приміщень для проведення конференцій та інших наукових заходів організованих КУП НАНУ в м. Ужгороді. З метою реалізації університетського проекту «Передай тепло руки маленькій дитині» домовилися про підтримку одного з дитячих будинків міста і залучення для цього партнерів університету. З метою підтримки позитивного іміджу НАН України на теренах Закарпаття погодили ряд заходів щодо  співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін.
    Ректор зазначив, що пріоритети КУП НАНУ направлені на розширення партнерських відносин з Закарпатським краєм та країнами ЄС з якими  Україна має  спільні кордони на заході. Це університети та наукові установи Угорщини, Словаччини та Румунії. Мета налагодження співпраці у галузі права, міжнародного права, у вихованні та навчанні молоді, проведенні наукових заходів, тощо.

uzgor1.jpg

uzgor2.jpg