Співпраця КУП НАНУ з Мішкольцським університетом (Угорщина)

9 Квітня, 2015

3 квітня 2015 року делегація з України на чолі з ректором Київського університету права НАН України, професором Юрієм Бошицьким, а також, начальником управління ліцензування та акредитації Міністерства освіти і науки України, паном Андрієм Шевцовим відвідали Мішкольцський університет (Угорщина).

Впродовж зустрічі з ректором Мішкольцського  університету, професором Андрашом Тормою, та в рамках угоди про співпрацю  між КУП НАНУ та Мішкольцським університетом обговорювались питання подальшої співпраці в галузі науки та освіти, а саме: розвиток зв’язків між студентськими організаціями, впровадження сумісних наукових проектів, проведення наукових, науково-практичних конференцій, семінарів та інших наукових заходів, спільна участь у міжнародних науково-освітніх програмах, організація проектів в сфері студентського туризму.

На завершення, ректор, професор Ю.Бошицький запросив ректора Мішкольцського університету на відкриття Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи, який є науковим структурним підрозділом університету у м. Львові.

Прес-центр КУП НАНУ