Сприяння ректора КУП НАНУ у налагодженні співпраці Міністерства освіти і науки України з Департаментом країн з перехідною та розвиненою економікою ВОІВ, Женева, Швейцарія

9 Березня, 2016

В рамках міжнародного семінару «Політика інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах», що проходив на базі Київського університету права НАН України 03-04 березня 2016 року пройшли офіційні переговори Начальника управління ліцензування та акредитації Міністерства освіти і науки України, доктора педагогічних наук, професора А.Г. Шевцова з Директором Департаменту країн з перехідною  та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Женева, Швейцарія, доктором  юридичних наук, Почесним доктором Київського університету права  Національної академії наук України  М. Швантнером. На зустрічі також був присутній консультант Всесвітньої організації інтелектуальної власності М. Алхаббал, Женева, Швейцарія.

Слід зазначити, що дана зустріч пройшла за сприяння ректора Київського університету права НАН України, професора Ю. Бошицького, основною метою якої було налагодження співпраці між Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, університетом та Міністерства освіти і науки України.
      Під час переговорів обговорювались напрямки реалізації спільних науково-дослідних програм, проведення та організації  міжнародних науково-практичних конференцій та семінарів, сприяння встановленню співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін, проведення та організації стажувань, консультацій, здійснення спільних наукових досліджень  тощо.

Прес-центр КУП НАНУ