Сприяння ректора КУП НАНУ у налагодженні співпраці Міністерства освіти і науки України з вищими навчальними закладами Угорщини

6 Квітня, 2016

Розвиток міжнародного співробітництва Київського університету права Національної академії наук України – один із пріоритетних напрямів роботи адміністрації закладу.
     Враховуючи вищевикладене, уже тиждень на запрошення ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького в університеті з робочим візитом з метою проведення циклу майстер-класів для студентів КУП НАНУ та студентів Рівненського інституту КУП НАНУ перебуває делегація з Угорщини на чолі з ректором Мішкольського університету, професором Андрашом Тормою.
     Зважаючи на те, що Мішкольський університет є давнім партнером Київського університету права НАН України і пріоритети його адміністрації також направлені на розширення партнерських відносин з близьким зарубіжжям,  ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький посприяв налагодженню співпраці та зустрічі з Начальником управління ліцензування та акредитації Міністерства освіти і науки України, доктором педагогічних наук, професором Андрієм Шевцовим.

Під час переговорів обговорювались напрямки реалізації спільних науково-дослідних програм, проведення та організації  міжнародних науково-практичних конференцій та семінарів, сприяння встановленню співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін, проведення та організації стажувань, консультацій, здійснення спільних наукових досліджень  тощо.

Прес-центр КУП НАНУ