Святкування Дня юриста в Київському університеті права НАН України

8 Жовтня, 2018
    Святкові заходи, присвячені Дню юриста, відбулись у Київському університеті права Національної академії наук України.  На заході були присутні поважні гості: представник Міністерства освіти і науки України С.М. Бондарчук,  відомий адвокат  К.К. Чичков,  голова Всеукраїнської громадської організації «Союз підтримки незрячих України» адвокат В.М. Турський.

du1.jpg

du2.jpg

Ректор університету професор Ю.Л.Бошицький привітав присутніх із професійним святом, зазначивши,  що юрист – професія престижна й відповідальна, адже відстояти інтереси людини, захистити права в суді, відновити справедливість  було важливим в усі часи, а в сучасній незалежній Україні це є необхідним. Гості університету в своїх виступах побажали викладачам та студентам Київського університету права великих здобутків у зміцненні законності, вдосконаленні юридичної практики та набутті високого  професіоналізму.

du3.jpg

du4.jpg

З нагоди Дня юриста ректор Ю.Л. Бошицький  вручив грамоти, подяки та цінні подарунки  викладачам університету: О.Чаплюк,  Т.Кортуковій, П.Біленчуку,  Ю.Ковальчуку, В.Іванову, Н. Загрішевій, Г.Семакову,  студентам О. Давидовій, В.Скрипнюку,  В. Бордіженко, В.Повторацькій та ін.

du5.jpg

du6.jpg

du7.jpg

du8.jpg
 du9.jpg
 du10.jpg

du11.jpg

Концерт силами студентів університету не залишив жодного байдужого в залі. Викладачі, співробітники та студенти  бурхливими оплесками підтримували  пісні у виконанні Олени Давидової, Дмитра Поперечного , Ірини Бойко та студентів-міжнародників ІІ курсу, зворушливий танець Олександри Попкової,  жартівливі сценки з життя студентів-першокурсників.

du12.jpg

du13.jpg

du14.jpg

Свято до Дня юриста продемонструвало,  що в професії  юриста,  покликаній захищати права і свободи людини,  її честь і гідність та утверджувати авторитет і відповідальність правничої  професії в суспільному житті, є  надзвичайно багато яскравих, талановитих та цікавих людей.
    Гармонійному розвитку  студентів  КУП НАНУ сприяють  креативні  університетські   проекти, ініційовані ректором університету: «Інтелектуальна власність: перлини живопису студентській молоді», «Перлини літератури студентській молоді»,  «Кроки  до прекрасного», «Пізнай свій край», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», «Передай тепло своєї руки» та інші.