Третя група юрисконсультів залізничної галузі пройшла навчання на базі КУП НАНУ

21 Жовтня, 2013

З 07 жовтня по 18 жовтня 2013 р. на базі Київського університету права НАНУ пройшла навчання третя група юристів залізничної галузі за напрямом «Претензійно-позовна робота та робота з органами державної виконавчої служби». У складі групи – юристи Одеської, Придніпровської, Львівської, Південної, Південно-Західної та Донецької залізниць. Навчальний процес забезпечували висококваліфіковані фахівці Київського університету права НАН України, зокрема: д.ю.н., професор Р.Б. Шишка, к.ю.н., доцент І.С. Похиленко, к.ю.н. Ю.С. Педько, к.ю.н., доцент Н.К. Ісаєва, к.ю.н., доцент С.В. Прилуцький, к.ю.н., доцент Т.Ю. Тарасевич, к.ю.н. М.І.  Дерев’янко, к.ю.н. Б.Л. Ващук та інші.

До проведення практичних занять були залучені фахівці судових, правоохоронних та контролюючих органів, зокрема: Т.Б. Данилова – Суддя Вищого господарського суду України, заслужений юрист України; О.М. Коротун – Cуддя Київського апеляційного господарського суду; І.Л. Желтобрюх – Cуддя Київського апеляційного адміністративного суду.

Навчання тривало упродовж двох тижнів. За цей період слухачі прослухали  24 актуальні теми, які стосуються їхньої професійної діяльності. Зокрема, особливості розгляду справ претензійного та судового забезпечення захисту інтересів залізниць, які виникають у процесі перевезення вантажів у відповідності до Статуту залізниць України, Господарського та Цивільного кодексів України; особливості застосування відповідальності в податковій сфері і порядок оскарження неправомірних дій податкових органів та їх  посадових осіб тощо. Тематика занять погоджена фахівцями Київського університету права НАН України з Головним юридичним управлінням Укрзалізниці відповідно до професійних інтересів юристів залізничної галузі.

18 жовтня 2013 р. всі слухачі пройшли тестування у сучасній мультимедійній аудиторії. Після цього відбулося святкове вручення сертифікатів про проходження навчання на базі Київського університету права НАНУ юристам залізничної галузі.  Слухачі, які набрали найбільшу кількість балів були нагороджені подарунковими наборами книг від КУП НАНУ. Серед них: М.Б. Тертичний (ДП «Донецька залізниця»), П.Е. Панченко (ДП «Південна залізниця»), О.С. Стрілець (ДП «Одеська залізниця»).
   Із завершенням навчання юристів привітав ректор Київського університету права НАНУ, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький, який запропонував слухачам не переривати зв’язків з Київським університетом права НАН України, а також брати участь у наукових конференціях, що організовуються в Університеті.

З вітальним словом до слухачів звернулась К.С. Лісова  – декан заочної та заочно-дистанційної форми навчання, яка зазначила, що здобуті юристами знання стануть корисними у їх професійній діяльності.

До привітань приєдналась О.Р. Ткачишина – завідувач Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, яка висловила сподівання про те, що перебування у місті Києві, у стінах Київського університету права НАН України для слухачів виявилося не тільки корисним, але й приємним, побажала юристам успіху у професійній діяльності.

Після вручення сертифікатів та привітань, що пролунали, зі словами вдячності професорсько-викладацькому складу Київського університету права  НАН України виступила староста групи Е.І. Болотова (ДП «Південна залізниця»). Вона відзначила високий рівень організації навчання та наголосила на користі отриманих знань.

Після завершення урочистостей слухачі та професорсько-викладацький колектив зробили фотографії на згадку про цю подію.