Тиждень іноземних мов на юридичному факультеті було проведено у форматі краєзнавчої вікторини « Interesting facts about English speaking countries»

20 Березня, 2015

Тиждень іноземних мов на юридичному факультеті  було проведено у форматі краєзнавчої вікторини « Interesting facts about English speaking countries» під керівництвом ст.викладача Бойко Л.П. Студенти групи ПБ-21 запросили своїх одногрупників до участі у квізі про США. Провівши попередню підготовчу роботу,група студентів запропонувала цікавий квіз про США та доповнили його різноманітними питаннями про інші англомовні країни. Студенти активно дискутували,обговорюючи спірні питання. Найактивніші-отримали призи: Івчук Наталя, Телюкова Єлизавета та Падалка Олексій. Такі види роботи допомагають навчати  командній згуртованості  та вмінню правильно розподіляти повноваження при виконанні будь якого завдання.

Група студентів ПБ-12 готувала  презентації по темі « Ukraine. The political system. The state symbols. The Constitution of Ukraine.» Всі студенти продемонстрували креативний підхід до побудови презентацій.

Група студентів факультету міжнародного права МП-11 впроваджувала елементи рольової гри у вивченні теми «Identity Theft». Група отримала попереднє завдання-змоделювати та відтворити  життєву ситуацію:дзвінок  клієнта до адвокатської фірми з метою отримання консультації. Відзначились найкреативнішими ідеями Христина Процев’ят та Вікторія Яковенко.