У День прав людини КУП НАНУ відкрив свої двері для майбутніх правників

10 Грудня, 2016

10 грудня 2016 року в Київському університеті права НАН України в День відзначення прав людини відбувся День відкритих дверей для майбутніх юристів. На цей захід були запрошені учні старших класів шкіл, студенти коледжів, фахівці, які вже мають вищу освіту але бажають долучитися до професії юриста, майбутні науковці. Надзвичайно насичене свято єднання науки і освіти для забезпечення тріумфу права!

Гості університету мали нагоду познайомитися з особливостями організації освітнього процесу та наукової роботи в КУП НАНУ. Майбутні студенти відвідали наукову бібліотеку, тренажерні зали, лабораторію криміналістики, цілий ряд унікальних музеїв: «Музей етнографії» з експозицією рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України, «Музей контрафактної продукції (підробок) Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством», «Музей кібернетики», перлину музейної університетської галереї – Музей криміналістики ім. Ганса Гросса, який створювався з метою формування стратегії, тактики і мистецтва оволодіння студентами знань, практичних навичок і вмінь застосування криміналістичної техніки, оформлення матеріалів для проведення криміналістичних експертиз, ознайомлення з тактикою й методикою проведення слідчих дій. Прослухали життєпис відомих на весь світ українців-правників В.І. Семчика, М.П. Василенка та В.М. Корецького, відвідавши тематичні аудиторії.

Абітурієнти ознайомилися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, посібниками та підручниками, інформацією про досить насичене студентське життя в Університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з керівництвом університету, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, представниками Студентського парламенту.

Квінтесенцією незвичного Дня відкритих дверей, присвяченого Дню прав людини стала участь студентів, абітурієнтів та їх батьків у Майстер-класі Асоціації адвокатів України, представники якої традиційно беруть участь у підготовці разом з професорсько-викладацьким сладом КУП НАНУ молодого покоління юристів до непростої місії повсюдного захисту права.

Повну інформацію про життєдіяльність КУП НАНУ охочі могли довідатися з рекламних буклетів, які розповсюджувались серед відвідувачів заходу.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!