У КУП НАН України відбулась презентація персональної виставки Михайла Жарова

9 Жовтня, 2013

У рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України – перлини сучасного живопису для студентської молоді» до дня юриста в КУП НАНУ відбулася презентація персональної виставки картин «Кримська симфонія кольору», кримського художника  Михайла Жарова, члена Національної спілки художників України.
      Роботи Михайла Жарова  набули міжнародного визнання та  виставлялися на аукціоні  «Крісті» в Англії. Багато з них знаходяться  у приватних колекціях у Росії, Англії, Франції, США.

Ректор Київського
університету права, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький,
звернувся  до  всіх присутніх зі словами поцінування  та  вдячності  за
надану можливість пізнати мальовничі краєвиди кримських пейзажів та
відзначив, що загальноуніверситетський  проект  адресований студентам та
тим,  хто не байдужий до творів мистецтва. Метою  проекту є духовне
збагачення та залучення студентської молоді  до  перлин сучасного
українського мистецтва, що сприяє поглибленню духовності, збагачення
ерудиції та компетентності   майбутніх юристів.

До вітального слова приєдналися:   Перший Омбудсман України, професор КУП НАН України – Н.І. Карпачова отець Сільвестр, викладач Київської духовної  академії і семінарії та настоятель храму Київського університету права НАН України на честь Преподобного Нестора Літописця та Голова Адміралтійства округу Старе Место міста Кошице (Словаччина)- Кароль Тілл.

Колектив Київського університету права НАН України висловлює щиру подяку ректору КУП НАНУ, професору Ю.Л. Бошицькому та художнику Михайлу Жарову  за свято розмаїтості барв і форм, за відчуття естетичної насолоди від спілкування з чудовими творами мистецтва талановитого майстра.

Прес-центр КУП НАНУ