У КУП НАН України відбулися змагання з армреслінгу на Кубок академіка НАН України Ю.С.Шемшученка

23 Березня, 2015

В суботу, 21 березня, в блакитному атріумі Київському університеті права НАН України в рамках загально університетського проекту «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», що діє під патронатом ректора, професора Ю.Л. Бошицького відбувся турнір з армреслінгу на Кубок академіка НАН України Ю.С.Шемшученка. Цей турнір проводився вперше. На церемонії відкриття змагань ректор КУП НАНУ професор Ю.Л.Бошицький відзначив велику роль фізичної культури і спорту в житті сучасної людини, підкреслив, що КУП НАНУ приділяє і буде приділяти велику увагу їх розвитку. З вітальним словом до учасників змагань звернувся Почесний ректор КУП НАНУ, директор Інституту держави і права ім. В.М.Корецького академік НАН України Ю.С.Шемшученко.

Після урочистого відкриття академік Ю.С.Шемшученко особисто дав старт змаганням.
   На особистому прикладі ректор, професор Ю.Л. Бошицький та почесний ректор академік Ю.С. Шемшученко продемонстрували дух змагальності та безпосередню практику з армреслінгу перед спортсменами.

Учасники виступали в двох вагових категоріях – до 75 кг та понад 75 кг. Змагання попри те, що проводилися вперше, були надзвичайно напруженими. Не завжди з першої спроби вдавалось виявити переможця. В результаті визначені переможці та призери. В ваговій категорії до 75 кг перемогу здобув студент 23 групи юридичного факультету Ігор Федоренко, друге місце посів Владислав Артемчук (12 група), а третім став його одногрупник Богдан Мамула.

У ваговій категорії понад 75 кг перемогу святкував студент 35 групи Сергій Стеценко, в фіналі йому програв Михайло Польовик (23 група), а третім став Микола Мацюк (22 група).
   Нагородження переможців та призерів буде проведено в Інституті держави і права ім. В.М.Корецького.

Вітаємо переможців та призерів змагань!