У КУП НАН УКРАЇНИ відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з Президентом Міжнародного інвестиційного центру Генезису

10 Жовтня, 2016

У рамках співпраці КУП НАН України відвідав Президент Міжнародного центру Генезису, доктор Рокаі, який ознайомився із сучасною європейською матеріально-технічною базою Вишу та обговорив ряд питань майбутньої співпраці та перспективу укладання угоди.

Доктора Рокаі зацікавили загально університетські проекти, що діють під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького. Наявність в університеті єдиної в України Бібліотеки-депозитарію Всесвітньої організації інтелектуальної власності, сучасно обладнані кабінети-музеї: музей комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки; музей підробок; музей криміналістики ім. Ганса Гросса; історико-етнографічний музей; кабінет міжнародного права ім. М.В. Корецького; кабінет історії українського права ім. М.П. Василенка, за словами доктора Рокаі, сприяють поглибленому вивченню теоретичних предметів.

Прес-служба КУП НАНУ