У КУП НАНУ кафедра іноземних мов провела англомовну вікторину, присвячену міжнародним організаціям

10 Грудня, 2014

У рамках цьогорічного тижня факультету міжнародних відносин 8 грудня кафедра іноземних мов провела англомовну вікторину, присвячену міжнародним організаціям. Студенти п’ятого курсу продемонстрували належний рівень знань іноземної мови та засвідчили обізнаність в особливостях діяльності таких організацій як Європейський Союз, НАТО, Міжнародний Валютний Фонд, Світова Організація Торгівлі, Ліга Арабських Держав, Асоціація Держав Південно-Східної Азії.

Такі знання стануться в нагоді не тільки майбутнім юристам-міжнародникам, але й всім освіченим громадянам. Безперечним переможцем вікторини стала студентка п’ятого курсу факультету міжнародних відносин Шимон Анастасія.