У КУП НАНУ почався захист магістерських робіт

5 Лютого, 2018
    Наказом по Київському університеті права НАН України № 92-од від 11 грудня 2017 року було затверджено  Екзаменаційну комісію № 1 для проведення підсумкової атестації здобувачів  вищої освіти заочної форми навчання освітнього ступеню «магістр» напряму підготовки 08 «Право» у складі: Кармазін Ю.А. – доктор філософії (PhD), професор, Заслужений юрист України, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликання, голова Партії захисників Вітчизни, голова ЕК; Бошицький Ю.Л. – к.ю.н., професор, ректор Київського університету права НАН України, заступник голови ЕК; Фурса С.Я. – д.ю.н., професор, професор кафедри галузевих правових наук КУП НАН України, член ЕК; Кваша О.О. – д.ю.н., професор, професор кафедри галузевих правових наук, т.в.о. заівдувача кафедри галузевих правових наук КУП НАН України, член ЕК; Похиленко І.С. – к.ю.н., доцент, доцент кафедри галузевих правових наук КУП НАН України, член ЕК; Рассомахіна О.А.  –  к.ю.н., доцент кафедри галузевих правових наук КУП НАН України, секретар ЕК.
    Екзаменаційна комісія працювала відповідно розкладу проведення підсумкової атестації 31 січня та 01 лютого 2018 року. За цей період було проведено 3 засідання підсумкової атестації та присвоєння кваліфікації «магістр права». До проведення підсумкової атестації було допущено 25 студентів 6 курсу заочної форми навчання (групи ПМКз-62, ПМГз-63 та ПМЦз-61). З’явились на публічний захист 25 студентів.

zmr1.jpg

zmr2.jpg
zmr3.jpg

zmr4.jpg
 zmr5.jpg
 zmr6.jpg

Результати проведення підсумкової атестації студентів такі:
7 студентів отримали оцінки «відмінно»  – 28% від загального обсягу успішності;
13 студентів отримали оцінки «добре» – 52% від загального обсягу успішності;
5 студентів отримали оцінки «задовільно» – 20 % загального обсягу успішності.
    Аналіз відповідей студентів на задані додаткові запитань по магістерським роботам показав, що вони в цілому достатньо оволоділи теоретичним матеріалом який використовували в своїх магістерських роботах.
    Ґрунтовні знання продемонстрували та найкращими роботами визнані дипломні роботи таких студентів: Бойко О.В., Вапнічна А.А., Джус В.П.
    За результатами захисту зроблено такі висновки і пропозиції:  – посилити наукову роботу студентів при підготовці магістерських робіт та підготовці до виступу на захисті разом з науковими керівниками; – приділити увагу професорсько-викладацькому складу зв’язку магістерської роботи з науково-виробничою практики та практичним аспектам магістерської роботи;  – посилити наукову складову магістерських робіт; – удосконалити форму автореферату за результатами виконання магістерських робіт.
    Вітаємо наших випускників і бажаємо успіхів у професійній діяльності!
                                                                                                               Прес – центр КУП НАНУ