Національна академія наук України Київський університет права

У КУП НАНУ пройшов II чемпіонат з міні-футболу на кубок імені Бориса Патона

17 Грудня, 2015

27 листопада на честь видатного науковця в КУП НАНУ відкрито Чемпіонат з міні-футболу на кубок імені Бориса Патона. В нашому університеті такий турнір проводиться вже вдруге в рамках програми “Сьогодні зі спортом, завтра – з майбутнім”.

Перша гра проходила між студентами третього та першого курсу. Відбулася запекла боротьба, після двох таймів рахунок був рівним, тому довелося грати додатковий час. Матч закінчився з рахунком 10:9 на користь третього курсу.

Наступна гра проходила між другим та третім курсом. Інтрига в матчи згасла вже після першого тайму, коли третій курс вів у рахунку 7-0. У другому вони тільки закріпили свою перевагу, але їм все ж таки не вдалося втримати свої ворота на замку, і 2-й курс все ж таки досяг свого, і вразив ворота суперника. Кінцевий результат 11:1 на користь 3 курсу, який і став чемпіоном цьогорічного розіграшу кубку.

В цілому кубок пройшов на високому рівні. Вітаємо наших переможців! А першому та другому курсу бажаємо не впадати у відчай, ваші перемоги ще попереду!