У КУП НАНУ пройшов цикл майстер-класів професора Гіоргі Мітова (Болгарія)

12 Вересня, 2013

10 та 11 вересня 2013 р. у КУП НАНУ відбувся цикл майстер-класів професора Гіоргі Мітова з університету ім. Св. Кирила і Мефодія, м. Велико Тирново, Болгарія, який перебуває в Україні за програмою обміну у рамках угоди між Київським університетом права НАН України та болгарським університетом.
     Майстер-клас розпочався з вітального слова декана юридичного факультету Київського університету права НАН України Миколи Короленка, який у своїй промові зупинився на наукових і творчих доробках проф. Мітова у галузі кримінального процесу, кримінального права та пенітенціарного права, а також ознайомив присутніх з напрямками професійної діяльності болгарського гостя.

10 та 11 вересня 2013 року проф. Мітов провів цикл майстер-класів за темою «Перевірка юридичних актів під час кримінального процесу». На майстер-класах були присутні завідувач кафедри кримінального права та процесу Кваша Оксана Олександрівна, професорсько-викладацький склад кафедри кримінального права та процесу і студенти юридичного факультету КУП НАН України. У рамках свого виступу проф. Мітов розповів про проблеми та перспективи кримінального процесу в Болгарії, про умови поновлення кримінальної справи за запитом засудженого заочно у зв’язку з неучастю в кримінальному судочинстві, провів порівняльний аналіз кримінального законодавства Болгарії і України, зауважив про наявність певних переваг та недоліків.
     Почесний гість підкреслив важливість підготовки спеціалістів у сфері юриспруденції для подальшого вдосконалення та підтримки системи правосуддя в світі.
     Ректор КУП НАНУ гостинно надав можливість болгарському колезі ознайомитись із діяльністю університету. Під час екскурсії проф. Мітов виказав своє щире захоплення динамікою розвитку нашого ВНЗ. Зокрема, його увагу привернув кабінет криміналістики, технічне обладнання аудиторій тощо.

У свою чергу почесний гість подарував бібліотеці КУП НАНУ правові наукові видання Республіки Болгарія.
     Професорсько-викладацький склад і студенти університету щиро вдячні ректору, проф. Юрію Бошицькому, за організацію візиту професора Гіоргі Мітова.

Прес-центр відділу
міжнародних зв’язків