У КУП НАНУ стартувала магістерська програма навчання в Угорщині

9 Лютого, 2017

Міжнародні зв’язки КУП НАНУ та Вишів Угорщини впродовж багатьох років були засновані на наукових засадах проведення конференцій. Завдяки кропіткій системній роботі ректора, професора Юрія Бошицького Уряд Угорщини виділив для студентів КУП НАНУ десять магістерських місць для навчання в ВНЗ Угорщини за кошти приймаючої сторони, надання стипендії у розмірі 150 євро, безкоштовного проживання у гуртожитку навчального закладу. Навчання здійснюється англійською мовою.

Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні, перебуваючи у КУП НАНУ, пан Ерно Кешкель зазначив, що дана магістерська програма не тільки розвиває можливості освіти, а й розширює світогляд і сприяє збагаченню культури студента щодо історичних традицій і цінностей європейської держави Угорщини, що є не менш важливим для майбутнього юриста міжнародника.
     Координатор даної магістерської програми від посольства Угорщини пані Немет Естер провела зустріч зі студентами КУП НАНУ, які виявили бажання навчатися за програмою, надавши вичерпну інформацію з даного питання.

Зацікавила почесну гостю пересувна картинна виставка в КУП НАНУ «Перлини живопису Закарпаття» про що свідчить запис угорською мовою у книзі відгуків.

Прес-центр КУП НАНУ