У КУП НАНУ в рамках міжнародного співробітництва відбулася зустріч із Головою академічного співтовариства Михайла Балудянського Міхалом Вархолою

20 Березня, 2015

Протягом 7 років Київський університет права НАН України  плідно співпрацює з Академічним  співтовариством у Словаччині міста Кошице , яке очолює Міхал Вархола. Під час зустрічі ректор, професор Юрій Бошицький та Міхал Вархола обговорили питання щодо проведення в м. Кошице  Першої міжнародної науково-практичної конференції 30 березня – 2 квітня 2015 року «УКРАЇНА – ЄС. СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЕКОНОМІКА ТА ПРАВО», окреслили  напрямки подальшої співпраці щодо наукової та  навчально-оздоровчої, пізнавальної програм КУП НАНУ та Академічного співтовариства.

Юрій Бошицький та Міхал Вархола, почесний гість КУП НАНУ тепло привітали учасників науково-практичного семінару «Модель ООН: KULMUN- 2015», приуроченого Міжнародному дню щастя  й 125-річниці від дня народження В.М.Корецького, віце-президента Міжнародного суду ООН(1969-1974рр) з побажанням подальшої плідної співпраці.