У КУП НАНУ відбулась фотовиставка Владислава Бордіженка

28 Листопада, 2016

У рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність: перлини живопису студентської молоді», що діє в університеті за підтримки ректора, професора Юрія Бошицького, відбулася персональна фотовиставка Бордіженка Владислава, студента 3-го курсу «Миттєвості», приурочена до Дня студента.
     «На світлинах представлено 20 робіт, на яких, на мій погляд, переставлено миттєвості мальовничої краси Карпат, м. Кам’янця-Подільська (третьої столиці України), загадкові постаті юних берегинь поруч  із мудрими поглядами життєво досвідчених людей, портрет наших «менших друзів»… .»

Під час відкриття виставки Юрій Бошицький зазначив, що для майбутніх юристів важливо не тільки мати ґрунтовні знання галузей права,а й розвивати свої творчі здібності, бо Україна починається з кожного із нас.
     Вище згадана виставка є продовженням традиції університету, спрямованої на підтримку розвитку студентської творчості.

Прес-центр КУП НАНУ