У КУП НАНУ відбулась відкрита лекція доцента кафедри теорії та історії держави і права, к.ю.н., Чаплюк О.І.

11 Вересня, 2014

08 вересня 2014 року на першому курсі денної форми навчання факультету міжнародних відносин відбулася відкрита лекція доцента кафедри теорії та історії держави і права, кандидата юридичних наук Чаплюк О.І. з дисципліни  «Теорія держави і права» на тему: «Теорія держави і права в системі юридичних наук».

В межах окресленої тематики  лектором було розкрито концептуальні питання щодо визначення та розуміння поняття та ознак науки,  класифікації юридичних наук; виокремлення предмета теорії держави і права та з’ясування його особливостей; здійснено диференціацію функцій теорії держави і права та розкрито їх зміст.
     Лекція проводилась в інтерактивному форматі з використанням мультимедійної системи.