У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права-2016»

17 Травня, 2016

17 травня 2016 р. у Київському університеті права НАН України за ініціативою кафедри теорії та історії держави і права, наукового товариства студентів і студентського парламенту відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права – 2016», присвячена Дню науки в Україні. У вікторині взяли участь  команди студентів першого курсу.   Учасників заходу привітав ректор КУП НАНУ проф. Ю. Л. Бошицький. З привітаннями також виступили почесні гості: третейський суддя Третейського суду при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати, юридичний радник низки українських та іноземних підприємств В. П. Петрина, директор Міжнародного центру інтелектуальних проектів М. Слепченко, представник Британської академії науки та вищої освіти  А. Соколовський.

На вікторині були присутні: проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька, проректор з гуманітарної  освіти та виховної роботи Г. П. Левківська, професорсько-викладацький склад КУП НАНУ.

Знання студентів оцінювало журі – професор кафедри теорії та історії держави і права В.М. Іванов, доценти кафедри О. Г. Варич, К. Г. Волинка, О. М. Волощенко-Віслобокова,  Р.П.Панасюк, Президент студентського парламенту Д.Опря.

Команди продемонстрували свої знання в конкурсах: «Презентація команд», «Бліц-опитування», «Конкурс капітанів», «Конкурс вболівальників» та ін.

За результатами вікторини перше місце посіла команда навчальної групи ПБ-11 (капітан команди Дмитро Кондик). Команді-переможниці ректор КУП НАНУ Ю. Л. Бошицький урочисто вручив кубок «Ерудит права», диплом переможця, пам’ятні подарунки та набори юридичної  літератури. Усі учасники вікторини також отримали сертифікати й подарункові набори юридичної  літератури.