У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права-2017»

24 Травня, 2017

19 травня 2016 р. у Київському університеті права НАН України за ініціативою кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін та наукового товариства студентів відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права – 2017», присвячена Дню науки в Україні.
     Учасників заходу привітав ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький. З привітаннями також виступили почесні гості: представник юридичної фірми «Салком» Кирило Будник та засновниця  журналу «Дипломат» Інесса Блозовська.

На вікторині були присутні: проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Олена Чернецька, директор центру соціально-гуманітарної роботи та грантів Галина Левківська, професорсько-викладацький склад КУП НАНУ.
     Знання студентів оцінювало журі – професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін В’ячеслав Іванов, доценти кафедри Роман Панасюк та Оксана Чаплюк.
     Команди продемонстрували свої знання в конкурсах: «Презентація команд», «Бліц-опитування», Юридичний рахунок», «Юридичний ланцюжок», «Конкурс капітанів», «Конкурс вболівальників» та ін.

За результатами вікторини І місце посіла команда «Помічники Феміди» (ПБ-11) ІІ місце – «Natus vincere» (МП-11).
     Ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький урочисто вручив команді-переможниці кубок «Ерудит права» та «Диплом» переможця, а всім учасникам – сертифікати та пам’ятні подарунки.

За дорученням Президента юридичної фірми «Салком» професора Євгена Кубка представник фірми Кирило Будник поздоровив переможців та вручив командам «Помічники Феміди» (ПБ-11)  «Natus vincere» (МП-11) заохочувальні премії імені академіка М. П. Василенка. Учасники вікторини також отримали подарункові набори навчальної  літератури.

Прес-центр КУП НАНУ