У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права»

18 Травня, 2015

15 травня 2015 р. у Київському університеті права НАН України за ініціативою кафедри теорії та історії держави і права, наукового товариства студентів і студентського парламенту відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права – 2015». У вікторині взяли участь 4 команди студентів першого курсу юридичного факультету та факультету міжнародних відносин.

На вікторині були присутні: проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька,  декан юридичного факультету С.І.Бевз, професорсько-викладацький склад кафедри.

Знання студентів оцінювало журі  – професор кафедри теорії та історії держави і права В.М. Іванов, доцент Р.П.Панасюк , Президент студентського парламенту  О. Даценко.
Команди продемонстрували свої знання в конкурсах: «Презентація команд», «Бліц-опитування», «Конкурс капітанів» та «Конкурс вблівальників».

За результатами вікторини перше місце посіла команда навчальної групи ПБ-12 «Лицарі права» (капітан команди Осипенко Олег). Команді-переможниці проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька урочисто вручила кубок «Ерудит права», диплом і пам’ятні подарунки.
Усі учасники вікторини також отримали сертифікати й подарункові набори юридичної  літератури.