У КУП НАНУ відбулася презентація пересувної виставки ікон, виготовлених шрифтом Брайля

14 Червня, 2016

Всеукраїнська благодійна організація «ОБЛИЧЧЯМ ДО ІСТИНИ»  тісно співпрацює з КУП НАНУ в рамках проведення волонтерських заходів, що діють під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького. Нещодавно відбулася презентація виставки ікон, виготовлених шрифтом Брайля, для незрячих людей. До присутніх звернувся ректор Юрій Бошицький, який зазначив, що майбутні юристи зі студентської лави покликані звертати увагу на верстви населення, які  потребують підтримки з боку суспільства. Протягом перебування даної виставки в КУП НАНУ з її експонатами мали можливість ознайомитися понад 2500 осіб, які зверталися за безоплатною правовою допомогою до юридичної клініки «Фенікс» та випускники шкіл. Ректор висловив слова вдячності Турському Володимиру, голові Всеукраїнської благодійної організації «ОБЛИЧЧЯМ ДО ІСТИНИ».

Під час проведення заходу студенти мали можливість особисто поспілкуватися з Володимиром Турським,  незрячим адвокатом, людиною яка є ініціатором проведення таких заходів.  Оскільки даний захід відбувався напередодні Дня Конституції України перед присутніми статті Конституції України мовою Брайля зачитала Тупіцина Надія, студентка ІІ курсу, яка є незрячою з дитинства.

Презентації виставки передувала благодійна акція «КУПОН». Ініціаторами даної акції виступили студенти-волонтери Веселовська Алла та Віннічук Богданна. На завершення презентації  виставки вилучені кошти від  благодійної акції були передані до фонду Всеукраїнської благодійної організації «ОБЛИЧЧЯМ ДО ІСТИНИ».

Проректор
з гуманітарної освіти та виховної роботи
Г.П.Левківська