У КУП НАНУ відбулася презентація персональної виставки картин відомого на Закарпатті художника Івана Романюка

27 Червня, 2013

У рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України – перлини сучасного живопису для студентської молоді» відбулася виставка «Моє Закарпаття»  художника Івана Романюка, члена Національної спілки художників України.  Не залишили байдужими відвідувачів виставки роботи закарпатського художника : «Окраїна села Кольчино», «Зима в Карпатах», «Церква села Чорноголова», «Осінній день», «Ріка Визниця», у яких митець за допомогою пензля  передав  любов  до свого краю .

Ректор Київського  університету права, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, звернувся  до  всіх присутніх зі словами поцінування  та  вдячності  за надану можливість пізнати мальовничі краєвиди Закарпаття та відзначив, що загальноуніверситетський  проект  адресований студентам та тим хто не байдужий до творів мистецтва. Метою  проекту є духовне збагачення та залучення студентської молоді до  перлин сучасного українського мистецтва, що сприяє поглибленню духовності, збагачення  ерудиції та компетентності   майбутніх юристів.

До вітального слова приєдналися:  Корнел Іонеску – Надзвичайний і Повноважний Посол  Румунії в Україні ; Юрій Кармазін – народний депутат України 4-х скликань, голова Партії захисників Вітчизни; Мерджи Пура – консул Посольства  Ісламської Республіки Іран в Києві; Вихованюк І.В. – директор кардіологічної клініки «Серце і судини», професор.

У знак вдячності Івану Романюку – авторові чудових пейзажів та натюрмортів було вручено Подяку.
     Колектив Київського університету права НАН України висловлює щиру подяку ректору КУП НАНУ, професору Ю.Л. Бошицькому та художнику Івану Романюку за свято розмаїтості барв і форм, за відчуття естетичної насолоди від спілкування з чудовими творами мистецтва талановитого майстра.

КУП НАНУ