У КУП НАНУ відбулася презентація виставки картин відомого львівського митця Л.Ковриги “Палітра Львова”

17 Липня, 2015

У рамках загальноуніверситетської програми « Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», що діє у Київському університеті права Національної академії наук України  під особистим патронатом ректора, професора Юрія Бошицького відбулася персональна виставка творів художника Леоніда Ковриги “Палітра Львова” приуроченої 25 річчю проголошення Декларації про державний суверенітет України (16 липня 1990 року).

Ректор Юрій Бошицький, звернувся  до митця, усіх присутніх зі словами щирої вдячності. Ідея проекту полягає  в проведенні поруч з творами мистецтва зустрічей з фахівцями – юристами, зокрема тими, хто працює у сфері охорони та захисту інтелектуальної власності. Наші студенти – майбутні правознавці мають бути обізнаними відносно проблем правового характеру. Поза всяким сумнівом, ця  виставка, а також сам проект «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», у рамках якого вона відбувається, має велике значення для формування майбутніх юристів – духовно розвинутих особистостей. Культурне життя студента – юриста, природність зв’язків з творчістю та мистецтвом  повинні мати  ще й виховний характер. Знаковим є те, що серед присутніх учасників заходу є й абітурієнти. Гордієнко Катерина, абітурієнтка КУП НАНУ висловила слова вдячності художникові за надану можливість через картинний вернісаж відтворити свою подорож до м. Львова.

З теплими словами до присутніх звернулася Марія Яшарова, к.ю.н.; Надія Армаш, д.ю.н., зазначивши важливість даного заходу, що сприяє інтелектуальному зростанню майбутніх юристів.
     Галина Левківська, проректор з соціально-гуманітарних питань підкреслила, що оскільки художник – гармонізатор суспільства, духовний провідник, то він своєю творчістю сприяє об’єднанню нації, а картини Леоніда Ковриги яскравою тональністю надають нам бадьорості.

Опря Дар’я, радник ректора зі студентських питань на громадських засадах висловила слова щирої вдячності та подякувала   за  надану можливість участі в проекті «Інтелектуальної  власності України: перлини сучасного живопису для студентської молоді». Картини художника надихнули випускника КУП  НАНУ Максима Михальова до написання авторського вірша у якому він мав змогу висловити свою шану та захоплення мистецтвом. Леонідові Ковризі – авторові чудових картин було вручено Сертифікат учасника ХХVІІІ виставки та квіти.

Опря Дар’я, радник ректора зі студентських питань
на громадських засадах