У КУП НАНУ відбулася зустріч ректора з молодіжним активом Закарпаття

8 Листопада, 2016

У Київському університеті права НАН України відбулася зустріч ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького з молоддю з м. Ужгород, щодо надання можливості проведення заходів на базі Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ з метою реалізації спільних молодіжних проектів.
     Під час зустрічі з ректором були присутні : голова МГО “Простір молоді”, депутат Ужгородської міської ради Микола Сюсько; депутат Ужгородської міської ради Олександр Ігнат; координатор громадської організації “Активна Громада” в м. Ужгород Микола Яцків; голова Закарпатської обласної ради ВП Національної молодіжної ради України Олена Біланіна.

На зустрічі обговорювалися питання щодо співпраці молоді з центром Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ у м. Ужгород, європейських грантів
досліджень актуальних проблем залучення, науковців Закарпаття до конференцій вишу, програм, що сприятимуть підвищенню  туристичної зацікавленості Закарпаттям.

Прес-служба КУП НАНУ