у КУП НАНУ відбулось відкрите заняття, присвячене Дню юриста.

17 Жовтня, 2014

Практичне заняття на першому курсі денної форми навчання було проведено викладачем кафедри іноземних мов О. В. Мельниченко з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» на тему: «Profession of a lawyer – challenging and prestigious choice of career».
     У межах окресленої тематики студентами було розроблено і представлено цікаві та змістовні презентації про професії адвоката, судді, прокурора, слідчого. В ході заняття обговорено види юридичної професії, види діяльності юристів. З допомогою викладача надано порівняльну характеристику видів юридичної професії в англо-саксонській та романо-германській правових системах.

Активною участю відзначились такі студенти: Романчук Дмитро, Головань Ліза, Третяков Богдан, Ербелідзе Інна  та Клочко Данило. Ці студенти продемонстрували відмінне вміння вільно виражати власну думку з використанням раніше опанованої та нової лексики, трансформувати одні частини мови в інші за допомогою суфіксів та розрізняти лексичне значення часто вживаних прикметників law та legal.
     За допомогою мультимедійної системи здійснювались всі види мовних компетенцій: письмо, аудіювання, читання та говоріння.