У КУП НАНУ відбулось засідання кафедри галузевих правових наук

5 Березня, 2017

01 березня 2017 року відбулось засідання кафедри галузевих правових наук, протоколом №10 від 01 березня 2017 року.
На порядку денному були винесені та обговорені такі основні питання:
1. Про стан ліквідації студентами академічної заборгованості з дисциплін сектора за І півріччя 2016/2017 н.р;
2. Пропозиції до робочого плану Університету на 2016/2017 н.р.;
3. Про результати захисту магістерських робіт доповідачі: Шишка Р. Б., Кінащук Л. Л., Бісюк О. С.);
4. Про результати НТС ( доповідач: Шишка Р. Б.);
5. Про роботу кураторів (доповідачі: куратори);
6. Про стан підготовки рукопису монографії ( доповідач: Шишка Р.Б.);
7. Про співдружність науково-педагогічних працівників кафедри із підрозділами інших ВНЗ та наукових установ;
8. Про підвищення кваліфікації викладачів кафедри.
9. Про затвердження тем дисертаційних досліджень: Шевченка О.С. «Охорона прав на торгівельні марки в країнах ЄС: єдність та диференціація» та Бутко Р. В. «Цивільно-правова охорона інтелектуальної власності»; узгодження статті Подворної Катерини за темою «Деякі аспекти заповіту з умовою».

Усі питання, які були винесені на обговорення були розглянуті. Підсумувавши все сказане, ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький наголосив на проблематиці наукового процесу магістрів, а саме на підготовку та якість написання магістерських робіт. Також ректор зауважив, що розвиватися мають не тільки студенти, але й викладачі, запропонувавши викладачам розширювати свою наукову діяльність та публікуватися не лише в вітчизняних, а й в іноземних наукових виданнях. Було наголошено, що працівники кафедри повинні налагоджувати співпрацю з університетами, науково-дослідними установами та міжнародними організаціями.
     На засіданні кафедри були затвердженні теми дисертаційних досліджень: Шевченка О.С. «Охорона прав на торгівельні марки в країнах ЄС: єдність та диференціація» та Бутки Р. В. «Цивільно-правова охорона інтелектуальної власності». А також, статтю Подворної Катерини, студентки 6-го курсу, за темою «Деякі аспекти заповіту з умовою» було рекомендовано до опублікування в Часописі КУП.

Прес-центр КУП НАНУ