У КУП НАНУ відбулося відкриття персональної виставки творів художника Федора Панчука

8 Жовтня, 2016

Напередодні Дня юриста, 7 жовтня відбулось офіційне відкриття виставки картин Федора Панчука у рамках загально університетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді». Неперевершений художник з Вінничини за домовленістю ректора Київського університету права НАН України  Юрія Бошицького виставив в нашому університеті свої прекрасні картини «Знаки – символи». Під час відкриття було багато шановних гостей: український політичний діяч, доктор філософських наук Юрій Кармазін, генеральний директор «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОРПОРАЦІЇ КОНСАЛТИНГ ЛТД» Руслан Будка, директор Міжнародного інвестиційного центру Генезис Мохаммад Рокаі.

Юрій Ладиславович подякував художнику, за те що він надав таку чудову можливість знайомитися та надихатися студентам, красою барв, прекрасним поєднанням кольорів та спостерігати прихований зміст знаків, які зображені на картині. Студенти та випускники університету також подякували митцю, за те що він подарував так багато теплих картин та прикрасив їхні сірі будні кольоровою гамою кольорів. Також голова Ради трудового колективу Роман Панасюк подякував від всього колективу та вручив сертифікат художникові, як подяку за проведену виставку. Доктор філософських наук, Олена Кодьєва. відзначила, що такі символи часто зображаютьсь в Індії. І кожен символ має своє значення. Художник подякував за теплі слова та сказав, що кожен символ означає для кожного своє бачення.

Ректор відзначив, що це вже 39 виставка в стінах нашої альма-матері. Професорсько-викладацький склад  та студенти надзвичайно вдячні Юрію Ладиславовичу за надану можливість спостерігати таку красу в стінах рідного університету.

Прес-служба