У КУП НАНУ відбулося відкриття персональної виставки творів художника Олександра Шандора

11 Листопада, 2015

У рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», що діє у Київському університеті права Національної академії наук України  під особистим патронатом ректора, професора Юрія Бошицького у холі КУП НАНУ відбулося відкриття  персональної  виставки Шандора Олександра «Мої Карпати».
     Шандор Олександр є учасником багатьох українських, міжнародних виставок та пленерів. Його роботи знаходяться в приватних колекціях, галереях України та за кордоном.
     Захід відкрив ректор, професор Юрій Бошицький, зазначивши, що Олександр Шандор – яскравий представник художників Закарпаття, який своєю творчістю акцентує увагу на прекрасних краєвидах рідного краю, доносить її до глядачів, створює історичний фактаж перлин Закарпаття.

Започаткований проект: «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді» в КУП НАНУ відкриває 34 виставку живопису зацікавлює не лише майбутніх юристів, а й усіх, хто небайдужий до мистецтва. Студенти, вивчаючи предмети в галузі інтелектуальної власності, мають змогу спілкуватися з митцями та надавати їм юридичні консультації.

На заході серед почесних гостей були присутні: Петар Танєв – Радник Посольства Республіки  Болгарія в Україні; Ельмар Мамедов – Голова міжнародного Альянсу  Азербайджан –  Україна; Махріван Мамедзаде – Президент журналу «Азербайджан»; Роглєв Христо – Заслужений працівник сфери послуг України, член товариства Закарпатців в Києві; Олійник Олег – Член  ради товариства Закарпатців в Києві; Тихонов Віктор – Президент Клубу засновників Земляцтва України; Раханський Анатолій – Народний депутат трьох скликань (II, III IV); Протоієрей  Віталій Клос – доктор церковно – історичних наук, професор, проректор з наукової роботи Київської  православної богословської академії Української  Православної церкви Київського Патріархату.

Присутні гості тепло та щиро привітали художника Олександра Шандора із знаковою подією в його житті та можливістю спілкування, побажали творчої наснаги. Від імені студентства зі щирими словами вдячності виступила Тамара Кортукова, голова комітету науки студентського парламенту університету та вручила квіти вдячності.

На завершення заходу відбувся молебен у каплиці Преподобного Нестора Літописця – покровителя освітян, приурочений пам`яті святого Нестора Літописця (9 листопада),  богослужіння підносило особливу молитву за мир в Україні, за здоров`я освітян, усіх присутніх.