У КУП НАНУ відбулося закриття персональної виставки творів художника Антона Ковача

8 Жовтня, 2015

Напередодні професійного свята Дня юриста  у рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді»,  що діє у Київському університеті права Національної академії наук України під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького, відбулося закриття персональної  виставки творів Закарпатського художника, заслуженого художника України, члена Національної Спілки художників України Ковача Антона, Лауреата премії імені Йосипа Бокшая та Альберта Ерделі.
     Захід відкрив ректор, професор Юрій Бошицький, зазначивши, що Антон Ковач – митець, який добре відчуває інтелектуальний та культурний клімат доби, її потреби. Художні полотна Антона Ковача незмінно несуть в собі ознаки авторської самодостатності, наповнені духом креативності і новизни. Полотна митця – інтелектуальний продукт його творчості.

На заході серед почесних гостей були присутні: Пасенюк Олександр, Суддя конституційного суду України, Голова Вищого адміністративного суду України (2004-2011 рр.), заслужений юрист України; Тихонов Віктор, Президент Клубу засновників Земляцтва України; Клімпуш Орест, Віце-президент товариства Закарпатців у м. Києві; Роглєв Христо, заслужений працівник сфери послуг України, член товариства Закарпатців у м. Києві; Якима Іван, директор ТОВ «ПерсонаГрат»; Якима Анна, викладач Київського національного університету культури і мистецтв; Король Володимир, заступник  директора Центру творчості  «Шевченківець»; Юрій Кармазін, Сенатор міжнародного Парламенту безпеки миру, Народний депутат чотирьох скликань, заслужений юрист України, доктор філософії, професор, Почесний доктор КУП НАНУ. Традиційно під час  проведення виставки студентам надається право за перевагою голосів обрати картину до університетської галереї. Обрану студентами картину «Холодний день», напередодні Дня юриста, Почесний доктор КУП НАНУ Юрій Кармазін придбав для картинної галереї університету.

Шишка Роман, доктор юридичних наук, завідувач секції інтелектуальної власності  зосередив увагу присутніх на тому, що натюрморти Антона Ковача сповнені динаміки життя, несуть у собі естетичне ставлення автора до довкілля, засвідчують високу культуру живописних полотен.

Завідувач кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін, член Національної Спілки художників України, доктор культурології Олена Кодьєва акцентувала увагу на тому, що Антон Ковач своєю творчою присутністю урізноманітнює і збагачує панорамну картину сучасного українського мистецтва. Його полотна яскраві.

Почесні гості висловили слова щирої вдячності Юрію Бошицькому, авторові проекту в галузі інтелектуальної власності «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді», який зумів даним проектом зацікавити не лише майбутніх юристів, а й усіх, хто небайдужий до мистецтва.